Komunikat

Dyrektor Szkoły Podstawowej informuje, że w terminie od 09.11.2020 r.  do 29.11.2020 r. w Szkole Podstawowej w Marianowie:

(zgodnie z decyzją Rady Ministrów)

1. Klasy I – III będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
  2. Przedłużona zostaje nauka zdalna w klasach IV – VIII.
  3. Nauka i opieka w oddziałach przedszkolnych, dotyczy również „zerówki” pozostaje bez zmian, tzn. odbywa się w trybie stacjonarnym z zachowaniem dotychczasowego reżimu sanitarnego.
  4. Dyrektor zapewni funkcjonowanie świetlicy szkolnej ze szczególnym  uwzględnieniem  uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

- zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłoszenie pobytu dziecka  w świetlicy - telefonicznie do Szkoły do 06.11.2020r. do godz. 12:00.

- po zgłoszeniu telefonicznym Rodzice otrzymają deklarację pobytu dziecka w świetlicy drogą elektroniczną (e-dziennik).

1. Dyrektor zapewni dla uczniów z niepełnosprawnościami możliwość prowadzenia nauki zdalnej w Szkole.
  2. Konsultacje dla uczniów klas ósmych odbywać się będą on-line według harmonogramu przedstawionego przez nauczyciela prowadzącego.
  3. W dalszym ciągu w wyznaczonym terminie istnieje możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.
  4. Dowozy dla dzieci w wieku przedszkolnym (5 i 6 latki) pozostają bez zmian, poza dziećmi z Barzkowic – 8:25 (10 minut wcześniej) -

- Harmonogram dowozów z ostatnich dwóch tygodni.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Zachowujcie ostrożność i dbajcie o siebie

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Dorota Wiechcińska