Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dnia 21.11.2023 r. po raz drugi włączyliśmy się w akcję szerzenia idei życzliwości z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Akcję rozpoczęliśmy od powitania społeczności szkoły hasłem MIŁEGO DNIA i cukierkiem w kolorze żółtym, który był kolorem dnia w naszej szkole. W trakcie przerw nasi koledzy mogli pisać pozdrowienia na kartkach przygotowanych przez wolontariuszy. Ponadto chętni mogli nagrać swoje pozdrowienia. W południe wyruszyliśmy w teren, aby pozdrowić mieszkańców naszej miejscowości. Odwiedziliśmy naszych młodszych kolegów z klasy pierwszej, którzy przekazali nam swoje pozdrowienia. Zajrzeliśmy do Urzędu Gminy, Biblioteki Publicznej, gdzie pozdrowiliśmy pracowników. Pozdrowiliśmy Panią Naczelnik Poczty i odwiedziliśmy miejscowych sprzedawców. W trakcie naszych spotkań przeprowadziliśmy sondę, gdzie zapytaliśmy naszych rozmówców, o to: Czym jest dla nich życzliwość? Czy warto być życzliwym? Na korytarzu szkolnym przygotowaliśmy gazetkę LISTOPAD PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI. Dziękujemy naszym kolegom za przygotowanie projektu znaczka na kolejną kartkę w roku szkolnym 2024/2025.Dziękujemy Pani    Joannie Arys, Izabeli Milewicz i Dorocie Lisińskiej za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu akcji.