Konkurs „Eko – Kartka Wielkanocna”

W Przedszkolu przy Szkole Podstawowej w Marianowie został zorganizowany konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym kartki wielkanocne Ekologiczne. Kartki wykonane miały być maksymalnie w formacie A4 z materiałów ekologicznych. Każdy uczestnik mógł dostarczyć tylko jedną kartkę do wychowawcy, która nie mogła być podpisana. Konkurs trwał do 22.03.2024 r. a wyniki zostały podane już 25.03.2024 r.

Konkurs miał na celu rozwój innowacji plastyczno – technicznej, rozwijanie aktywności twórczej oraz zdobycie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej. Kryteria jakie miały spełniać kartki konkursowe to przede wszystkim wykonanie z materiałów ekologicznych, pomysłowość, oryginalność, estetyka oraz walory artystyczne.

Nad prawidłowym rozstrzygnięciem konkursu czuwała specjalnie powołana komisja jurorska, która rzetelnie trzymała się wyznaczonych reguł konkursu. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymali nagrody główne. Nagrody otrzymali za :

• Miejsce I - Hanna Lewandowska z grupy 3,4 latków,
  • Miejsce II – Gabriela Wojtala z grupy 0
  • Miejsce III – Paweł Kisiel z grupy 0
  • Wyróżnienie otrzymali : Lilianna Łużyńska, Adam Morawski, Amelia Morawska , Julia Wolska , Tymon Oszczęda, Julia Dędek

Natomiast komisja mogła podjąć decyzję o przyznaniu dodatkowych nagród ze względu na atrakcyjność kartek.  Informacja o wynikach konkursu została ogłoszona dnia 25.03.2024 r. na drzwiach głównych Przedszkola natomiast wręczenie nagród odbyło 27.03.2024 r.

Po zakończonym konkursie prace wróciły do swoich autorów.

Dziękujemy wszystkim osobom za trud włożony w wykonanie kartek , za Wasza pomysłowość, zaangażowanie i poświęcony czas. Liczymy na Was również przy następnych konkursach.